OMSCS Частина 3: Перший семестр - організація навчання і AOS
Частина 1: Огляд програми | Частина 2: Досвід вступу Вітаю, товариство! У цьому пості я розкажу про те, як загалом влаштовано навчання, і про свій перший курс - Advanced Operating Systems. Я великий прокрастинатор, тому матеріалу накопичилось достатньо багато. Спершу я хотів у цьому пості розказати про всі предмети, які встиг узяти, але зрозумів, що це занадто за обсягом, тому ще про 3 предмети розповім у наступному дописі. Організація навчання Онбординг після зарахування Усіх вступників автоматично зараховують на міні-курс, де директор програми Dr. Joyner коротко розповідає що до чого: які очікування від студентів, як проходить навчання, що важливо знати на старті. Тобто, у разі вступу, ви точно розумітимете, що від вас очікується. ...